0850 757 83 06 info@seonlift.com Mevlana Mah. Issıkgöl Cad. No:99/11 Gebze - Kocaeli - TÜRKİYE

Kurumsal

Seon Hakkında

Seon, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik sürdürülebilir çözümler oluşturmak için uzun yıllar sektör tecrübesi olan ortaklarının el ele vermesiyle kuruldu.

Seon, tüm kaldırma ekipmanları, özel üretim ürünler ve satış sonrası hizmetleri tek çatı altında toplamaktadır.  

Çözümlerimiz

Kaldırma Ekipmanları;

  • Forklift, İstif Makinası, Transpalet, Makaslı Platform, Personel Yükseltici, Ceraskal, Vinç, Sapan, Varil Ekipmanları, Paslanmaz Ürünler, Exproof Ürünler.

Özel Üretim Ürünler;

  • Elektrikli makaslı platform, Traversler, Kanca altı ekipmanları, Pergel vinçler.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için dünyanın saygın ve lider kaldırma ekipman markaları ile çalışıyor, birlikte yeni çözümler oluşturuyoruz. Amacımız sürekli değişen dünyada müşterilerimizin güvenilir uzun vadeli iş ortağı olmaktır. Yaratıcılık, Mükemmellik ve Saygı, yaptığımız her şeye yön verir.

Bu, müşterilerimizin başarısına katkıda bulunurken, tek bir ekip olarak da birlikte gelişmemizi sağlar. Sürekli iyileştirmeyi, müşterilerin beklediği basitliği ve doğru marka deneyimini sunmak için daha da ileriye gitmeye kararlıyız.

Misyonumuz

Yetenek, tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek iş ortaklarımız için gurur duyduğumuz harika müşteri deneyimleri yaratmak ve ülke genelinde birçoğu 10 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız müşterilerimiz için bu endüstrinin bir üyesi olarak en güvenilir ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktır.

Teknoloji

Dünyadaki sektörel teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşümü işimize entegre ederek amacımız olan; daha hızlı, daha kaliteli ve daha ucuz ürüne ulaşabilme sürecinde kusursuz biçimde uygulanması için çalışıyoruz.

Çeşitlilik

Gelişmek, büyümek ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak SEON’un en büyük hedefidir. Bu hedefe ulaşabilmek amacıyla işletmelerin ihtiyacı olan tüm Kaldırma Ekipmanlarını  güvenilir, sağlam ve kolay ulaşılabilir şekilde müşterilerimize temin etmek için çalışıyoruz.

Ekoloji

Günümüzde akaryakıt fiyatlarındaki artışın getirmiş olduğu yüksek işletme maliyetlerinin yanı sıra dizel yakıtlar saldıkları karbon emisyon nedeniyle de çevreyi doğrudan kirletmektedirler.  Kullanmakta olduğumuz Lityum ION akü teknolojisi, akü değişimine gerek kalmadan hızlı fırsat şarjı ile yüksek kullanılabilirlik ve daha uzun süreli performans sağlamaktadır. SEON olarak müşterilerimizi Lityum ION akülerin sağladığı iki kat kullanım ömrü ve akü gazı emisyonu barındırmaması sebebiyle doğa dostu ürünler ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button